MonkTTU
PostWysłany: Pią 20:24, 19 Maj 2006    Temat postu: TTU 3-12 RedBulls Zadowolony Jestem

Dzis odbył sie mecz z RedBulls (najlepsi na teofce) Mecza był w trudnych warunkach bo boisko wygladałlo jak bagno po Polu bitwy. Mecz zakonczył sie wynikiem 2-13 dla RB ale i tak jestem zadowolony z gry TTU. Gole dla TTU strzelali : Monk i Wypozyczony Wiśnia. Po pierwszej Połowie był wynik 0-4 ale jak zwykle w drugiej połowie mimo straty 9goli TTU grało lepiej. Najpierw z popreczka spotkał sie Wisnia Potem strzelil gola w ostatniej minucie. maciek mial wymarzona sytuacje ale nie wykorzystal. Kilka strzałów Monka i jeden pewny po Podaniu Macka. Fenomenalnie Bronil Szkobel. Bardzo dobrze zagrał Marjusz jak i Kamil. POZDRO DLA LESZCZY KTÓRZY SIE BALI BAGNA I WODY ! : Spocina , Kołek , Czarny , Marek !